SP 18 znów uczestniczy w projekcie Erasmus +

 10 października 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie online partnerów międzynarodowego projektu Erasmus+ „ Zdrowy i świadomy obywatel”, którego nasza szkoła jest inicjatorem i koordynatorem. Naszymi partnerami są szkoły z Włoch ( Katania na Sycylii) i Turcji(Stambuł). Będziemy pracować nad zagadnieniami związanymi z zanieczyszczeniem powietrza, zdrowym stylem życia, emocjami i mózgiem w komunikacji. Będziemy również  poznawać, gotować i smakować potrawy kuchni polskiej, tureckiej i włoskiej. Nauczymy się robić zdjęcia potrawom i poddawać je obróbce graficznej. W listopadzie przeprowadzimy rekrutację uczniów do projektu . Szczegółowe informacje zamieszczone zostaną na stronie szkoły w zakładce Erasmus +HAC. Koordynatorem projektu jest pani Anna Piglo.