Sukcesy naszych siatkarzy! 

Z ogromną dumą informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki w ostatnich rozgrywkach minisiatkówki!

👧Nasze dziewczęta w składzie:

📍Zuzanna Baran

📍Hanna Kopyto

📍Maja Kopyto

📍Hanna Kotala

📍Julia Wojtecka

📍Hanna Bzdoń

📍Zofia Walaszczyk

📍Julia Przywara

📍Amelia Szymańska

zdobyły 1. miejsce na poziomie dzielnicowym, co umożliwiło im udział w rozgrywkach miejskich. W finale, nasze zawodniczki wywalczyły 3. miejsce w Chorzowie, potwierdzając swoje umiejętności i determinację.

👦 Nasza drużyna chłopców również pokazała klasę, zdobywając 1. miejsce zarówno w rozgrywkach dzielnicowych, jak i miejskich. Dzięki temu sukcesowi, uzyskaliśmy kwalifikację do nadchodzących zmagań na poziomie rejonowym. Chłopcy w składzie:

📍Dawid Groboszcz

📍Jakub Świerszczyński

📍Artem Zadrozhnyi

📍Wojciech Chyra

📍Antonii Fornalczyk

📍Paweł Harabas

📍Piotr Kośmider

📍Przemysław Parol

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych młodych sportowców i ich trenerów, którzy ciężko pracowali, aby osiągnąć te fantastyczne wyniki. Brawa dla wszystkich uczestników za ich zaangażowanie i sportowego ducha!