Dzień Zdrowej Planety

Dzień Zdrowej Planety w naszej szkole okazał się prawdziwym sukcesem, pełnym kreatywności i zaangażowania uczniów we wspólną sprawę.  Zarówno najmłodsi, jak i starsi uczniowie, mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami twórczymi.  

Uczniowie klas 1-3 rozpoczęli dzień od tworzenia swoich własnych modeli Ziemi. Z użyciem balonów jako podstawy, każde dziecko stworzyło trójwymiarową kulę ziemską, na której następnie przyklejali pokolorowane kontynenty. To zadanie nie tylko pomagało dzieciom zrozumieć kształt globu i położenie jego różnych, ale także umożliwiło zapamiętanie ich nazw.  

Natomiast uczniowie klas 4-7 skupili się na tworzeniu eko rzeźb. Korzystając głównie z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak plastikowe butelki, puszki czy kartony, wspólnie stworzyli niesamowite dzieła sztuki, które można podziwiać na szkolnym korytarzu.  

Dziękujemy również za zaangażowanie w wysyłanie zdjęć swoich zdrowych posiłków w ramach naszej akcji promującej zdrowy styl życia. Dzięki Wam, inni uczniowie mają okazję zainspirować się pomysłami i dołączyć do naszego wspólnego wysiłku na rzecz promocji zdrowego stylu życia. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wkład w promowanie zdrowego stylu życia oraz ochronę środowiska.