Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego według następującego harmonogramu:


8.00 – 8.45 msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w kościele pw. Dobrego Pasterza

9.00 – klasy 2 – 7 spotkanie w szkole w salach z wychowawcami, przekazanie uczniom informacji organizacyjnych, następnie klasy z wychowawcami przechodzą do MDK Batory

UWAGA! Klasy 1, uczniowie razem z rodzicami przychodzą do MDK Batory na godz. 9.30, proszę być chwilę wcześniej, by usiąść na wskazanych miejscach. Rodziców prosimy o zajęcie miejsc stojących po bokach sali lub z tyłu.

9.30 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego wraz z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 18. W MDK proszę siadać na wyznaczonych miejscach.

Planowane zakończenie do godz. 11.30.

Starsi uczniowie mogą wrócić samodzielnie do domu, jeśli przekażą wychowawcy pisemną zgodę od rodziców. Wszyscy inni wracają do szkoły pod opieką nauczycieli i stamtąd rozchodzimy się do domów. Uczniowie klas 1 wracają do domu pod opieką rodziców.

Proszę podkreślić charakter uroczysty tego dnia strojem galowym.

Zapraszamy!