Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 18

1 czerwca mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować wspaniałe wydarzenie dla naszych uczniów. Cała szkoła była pełna radości i uśmiechu, a dzieci świetnie się bawiły!

Na początku dnia każde dziecko otrzymało pyszną gałkę lodów, co było doskonałym sposobem na osłodzenie letniego dnia. Widziałem, jak dzieci z wielkim entuzjazmem wybierały swoje ulubione smaki i delektowały się tym słodkim przysmakiem.

Następnie przyszła pora na emocjonującą grę terenową, która została przygotowana przez klasę 6b. Dzieci klasami miały za zadanie rozwiązywać zagadki, szukać wskazówek i pokonywać różne wyzwania. Ich determinacja i współpraca były nie do przecenienia! Każde dziecko, które przeszło przez wszystkie etapy gry terenowej, otrzymało specjalną nagrodę „słoneczka osiemnastki” – breloczki wydrukowane na naszej szkolnej drukarce 3D zakupionej w projekcie Laboratorium Przyszłości.

Aby podzielić się tym niezwykłym dniem z innymi, przygotowaliśmy film ze zdjęciami, który uwiecznił wszystkie te piękne chwile. Zapraszam Was do obejrzenia tego filmu, abyście mogli poczuć klimat naszej wspaniałej zabawy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich energię, zaangażowanie i entuzjazm. Wasze uśmiechy są dla nas najważniejsze i sprawiają, że cała praca jest warta każdego wysiłku.

Dziękujemy również klasie 6b za ich fantastycznie przygotowaną grę. Wasza inicjatywa i zaangażowanie zasługują na ogromne uznanie.

Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić naszym uczniom tak wspaniałe doświadczenie. Wierzymy, że te chwile będą miały długotrwały wpływ na ich wspomnienia i relacje z rówieśnikami.

Zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami z tego niesamowitego dnia w komentarzach na fb. Dzieciaki, jesteście niesamowite! 🌞❤️

#ZabawaDlaDzieci #WspanialeChwile #SłoneczkaOsiemnastki #laboratoriumprzyszłości