Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

1 września zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego według następującego harmonogramu:

  • 8.00 Msza święta w kościele PW Dobrego Pasterza w Chorzowie Batorym
  • 9.15 uczniowie klas 2 – 8  spotykają się w szkole w salach, następnie po przekazaniu informacji organizacyjnych wraz z wychowawcami i nauczycielami przechodzą do MDK „Batory”; po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami wracają do szkoły i stąd rozchodzą się do domów; starsi uczniowie mogą mieć pisemną zgodę rodzica na samodzielny powrót do domu, którą należy przekazać wychowawcy w szkole, lub rodzice przesyłają zgodę na samodzielny powrót dziecka do wychowawcy przez Librus do 31.08
  • 11.15 uczniowie klas 1 wraz z rodzicami spotykają się z wychowawcami w MDK „Batory”, gdzie odbywa się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego i pasowania na ucznia; szczegóły uroczystości omówimy na spotkaniu z rodzicami w dn. 29.08 o godz. 16.00.

Do zobaczenia

Społeczność SP 18 w Chorzowie