„Proszę o uwagę Panowie i Panie, już za tydzień Pierwszaki złożą ślubowanie!”

W czwartek 7 listopada o godzinie 17:00, w Miejskim Domu Kultury „Batory” odbędzie się Uroczystość Pasowania na Pierwszoklasistę Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie.
Nasi najmłodsi uczniowie zostaną przyjęci do braci uczniowskiej przez swoich starszych kolegów, a Pani Dyrektor w obecności ich Rodziców, Rodzeństwa i Wychowawców dokona uroczystego pasowania ich na uczniów naszej szkoły.
Nie zabraknie również Wychowawców świetlicy szkolnej „Świetlik”, którzy będą pasowali uczniów klas pierwszych  na „świetlików”.
Cała uroczystość zakończy się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców.

„Uczniem być to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi,
Uczyć się by świat poznawać, ślubujemy dziś!”

Serdecznie zapraszamy!
Wychowawcy klas pierwszych