OSIEMNASTKA NA START!!!

5 marca w naszej szkole było gwarno i kolorowo. Tego dnia bowiem Osiemnastka otworzyła swe drzwi dla przyszłorocznych uczniów , ich rodziców oraz osób zainteresowanych nauką w naszej szkole od roku szkolnego 2019/2020.

Dzień Otwarty obfitował w szereg ciekawych warsztatów. Dzieci i młodzież mogli wziąć udział w różnych zajęciach, np. ruchowych, tanecznych, literackich czy plastycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z programowania, kodowania z wykorzystaniem ozobotów  czy gry Scootie – Go oraz warsztaty rytmiczne, na których młodzi ludzie posługiwali się rurkami bum-bum. Jak co roku, nie zabrakło karaoke, konkursu historycznego „O historii bez histerii”, dobrego espresso oraz zagadek frazeologicznych.

Odwiedzający naszą szkołę mieli również możliwość poznać, w jaki sposób pracujemy, jakie realizujemy projekty, innowacje. Wszyscy chętnie zaglądali do sal lekcyjnych, rozmawiali z nauczycielami i zapoznawali się z ofertą szkoły.

W trakcie Dnia Otwartego odbyło się również spotkanie z Panią Dyrektor Joanną Piećko – Szopińską, która przedstawiła Rodzicom plany organizacji przyszłego roku szkolnego oraz odpowiedziała na wszystkie pytania.

Teraz czas na rozważania, dyskusje i podjęcie decyzji.

Zapraszamy do Osiemnastki!