Dzień Przyjaciela w naszej szkole – fotorelacja

29 maja w ramach konkursu o przyznanie tytułu „Przyjazna szkoła” zorganizowaliśmy Dzień Przyjaciela. Uczniowie i nauczyciele wspólnie ustalili, że chcemy, aby wszystkie wydarzenia odzwierciedlały nasze wzajemne, codzienne relacje oraz pokazały, jak spędzamy wspólnie czas z przyjaciółmi. Mieliśmy na uwadze to, że obecnie uczą się u nas zarówno małe dzieci, jak i młodzież. Przygotowaliśmy zatem dla najmłodszych kilka niespodzianek. Z pewnością nasze działania pozwoliły wszystkim jeszcze bardziej uświadomić sobie, kim jest przyjaciel i jak wspaniale można spędzać z nim czas.
Podczas naszego wydarzenia zorganizowaliśmy:
• konkurs rysowania kredą ( rysowanie sylwetki/ portretu przyjaciela);
• wystawę wykonanych wcześniej kartek urodzinowych dla kolegi;
• wystawę rysunków (portret przyjaciela);
• gry i zabawy dla najmłodszych;
• zabawy literackie ( motyw przyjaźni w literaturze – Kubuś Puchatek i Tygrysek dzieciom);
• warsztaty literackie i wystawę poświęconą książkom o przyjaźni pod hasłem „Książka Twoim przyjacielem”;
• wspólne zabawy przyjaciół ( tańce do piosenek o przyjaźni).
Z naszego małego święta powstała fotorelacja, którą tutaj prezentujemy.

Więcej zdjęć na: https://bloggim8.blogspot.com/