/* */

Sukcesy informatyczne!!!

Końcówka roku jest czasem posumowań, dlatego chcielibyśmy pochwalić się sukcesami uczniów naszej szkoły w konkursach informatycznych.

Bartosz Niedbała z klasy 4b brał udział w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik. Został Laureatem, zajął III miejsce w finale i osiągnął trzeci wynik w mieście Chorzów!

Uczniowie klasy 8a: Mateusz Piłat, Dawid Szentak, Szymon Chałubiec, Krystian Potoczny i Michał Szwed brali udział w ogólnopolskim projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego (#CMI). Dostali się do II Ogólnopolskich Zawodów Projektowych CMI. W finale, który odbył się w Łodzi, zdobyli 9 miejsce.

Zawody polegały na zaprogramowaniu robota w taki sposób, aby przejechał trasę konkursową. Nasi uczniowie wystąpili również w reportażu z tego wydarzenia. Zobaczyć go można na stronie https://lodz.tvp.pl/60716976/lodzkie-wiadomosci-dnia-12062022-1430 od minuty 9:30.

Gratulujemy!!!