Przed nami 29. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał w Chorzowie Batorym?

Już 31 stycznia 2021 odbędzie się 29. Finał WOŚP, ale już dziś można pomóc oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, bo taki cel przyświeca 29 Finałowi.  Jest ponad 10 opcji wsparcia online, z których można skorzystać, kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie.

Jak w tym roku będzie można wesprzeć 29. Finał?

Nasz Sztab nr 6060, działający w Szkole Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, oprócz tradycyjnej zbiórki do orkiestrowych, tekturowych puszek w różnych miejscach Chorzowa Batorego , w której weźmie udział 69 wolontariuszy, zaprasza także do wspierania WOŚP do Sztabowych Puszek Stacjonarnych.  Znajdują się one w Chorzowie i Katowicach w 7 punktach.

Miejsca, w których można wrzucić datki do Puszki Stacjonarnej sztabu nr 6060 i tym samym dołożyć się do zbiórki, to:
Sklep Caro ul. Lisieckiego 1 Chorzów Batory
Sklep Grymas ul. Solskiego 11 Chorzów Batory
Restauracja Ale Dobre ul. St.Batorego 38 Chorzów Batory
Studio Fryzur ul. Armii Krajowej 137 Chorzów Batory
Mateo – Tour  Biuro Podróży ul. Boczna 13 Chorzów Batory
Salon Fryzjerski Joanna Jesionek – Rozmus , Gallusa  24D Katowice

Nasz sztab  utworzył również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć.

Mamy nadzieję, że działania naszego sztabu umożliwią wszystkim chętnym udział w tej niezwykłej akcji, która już 29 raz gra w naszym kraju, by wspierać dzieci, które tej pomocy najbardziej potrzebują.

Dziękujemy i zapraszamy 31 stycznia do udziału 29.Finale WOŚP