PRZEDSZKOLAKI BAWIŁY SIĘ ZDROWO I SPORTOWO

W środę, 4 marca 2020r., odbył się turniej przedszkoli z dzielnicy Chorzów Batory. Do udziału w zawodach, zorganizowanych w hali Kompleksu Sportowego HAJDUKI pod hasłem Żyjmy zdrowo na sportowo, zaproszenie przyjęły Przedszkola nr 8 , 16, 19 oraz Przedszkole nr 20.
Podczas zawodów dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych. Liczne konkurencje, wspaniała rywalizacja, ale przede wszystkim zdrowa, sportowa zabawa, były uzupełnieniem dnia otwartego w Szkole Podstawowej nr 18, który odbył się poprzedniego dnia. Aby docenić wysiłki i zaangażowanie uczestników turnieju, organizatorzy przygotowali dla wszystkich przedszkolaków nagrody i pamiątkowe medale, a każde z uczestniczących przedszkoli otrzymało pamiątkowy puchar. By podkreślić hasło naszej zabawy Żyjmy zdrowo na sportowo, uczestnicy otrzymali także przepyszny, zdrowy, owocowy poczęstunek.
W zorganizowaniu zawodów pomagały uczennice klas 6 i 7 z naszej szkoły, które z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w przeprowadzeniu zawodów.

Dziękując wszystkim za wspólną zabawę, już teraz zapraszamy za rok, by ponownie zadbać o zdrowie naszych wspaniałych przedszkolaków.