Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Szanowni Użytkownicy szkolnych boisk przy SP18
Szanowni Użytkownicy szkolnych boisk przy SP18
Podczas minionego weekendu ktoś z Was uwiesił się na siatce na boisku do siatkówki i wspinał po piłkołapie.
Jeśli to byłeś/ byłaś Ty, wiedz, że jesteśmy szczerze rozczarowani Twoim zachowaniem.
Zerwała się metalowa lina mocująca siatkę, więc już nie będzie można grać w siatkówkę podczas wakacji.