Z radością informujemy o wspaniałych sukcesach naszych uczniów w konkursach z informatyki!

Czworo uczniów z naszej szkoły – Adam Kaca, Wiktoria Narloch, Maksymilian Partyka i Bartosz Niedbała – zdobyli wyróżnienie w konkursie Tech Minds. W ramach nagrody, 14 czerwca mieli okazję odwiedzić Security Operations Center firmy Netia w Warszawie. To była niesamowita przygoda pełna inspirujących spotkań i nowych doświadczeń!

Dodatkowo, Bartosz Niedbała osiągnął ogromny sukces, zajmując III miejsce na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6SP w konkursie InstaLogik. Bartosz uzyskał trzeci wynik w Chorzowie. Adam Kaca również wyróżnił się jako finalista na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7SP, zdobywając drugi wynik w Chorzowie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i jesteśmy dumni z ich osiągnięć! Te sukcesy nie byłyby możliwe bez sprzętu otrzymanego w projekcie Laboratorium Przyszłości.

Pod postem znajdziecie zdjęcia z wycieczki do Warszawy, gdzie nasi zdolni uczniowie otrzymali swoje dyplomy. 📸

#Informatyka #TechMinds #InstaLogik #LaboratoriumPrzyszłości #Netia