Projekt Hałas – głośna sprawa

Projekt Hałas – głośna sprawa dobiegł końca, ale wiedza o szkodliwości hałasu pozostała.
W ciągu miesiąca odbywały się lekcje tematyczne o szkodliwości hałasu. Tworzyliśmy mapy hałasu, plakaty, logo, wypełnialiśmy ankietę online oraz  poznaliśmy  zasady działania hałasomierza.

Wszyscy zatem zdobyliśmy tytuł Reduktora Hałasu i wiemy jak w inteligentny sposób korzystać z hałasomierzy na korytarzach (wszystkie działają, nie trzeba ich stale testować).
Głosując wybraliśmy najlepsze logo. Gratulujemy autorowi pomysłowości.

Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem był dniem finałowym naszych zmagań. Piosenka  ENJOY THE SILENCE  towarzyszyła  nam przez cały dzień, gdyż o hałasie było i nas głośno w różnych językach.

W naszej szkole cieszymy się ciszą coraz częściej, a na korytarzach nauczyciel, niczym zawiadowca stacji, wskazuje na światła hałasomierza, a uczeń już wie 🙂

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie w wykonywanie zadań projektowych.

Poniżej zamieszczamy wyniki naszej ankiety dotyczącej hałasu pt. ” Czy przeszkadza mi hałas w szkole ?”

Ankieta-1