Szanowni Państwo,

z całego serca dziękujemy za wszelką pomoc dla rodziny z Chorzowa – Pani Magdaleny i Roberta, dla których byliśmy darczyńcami w tegorocznej Szlachetnej Paczce. Właśnie minął weekend cudów – czas, kiedy paczka, a dokładnie 47 paczek przekazaliśmy rodzinie. Zadbaliśmy o najważniejsze potrzeby rodziny. Nie zrobilibyśmy tego bez Państwa ogromnego zaangażowania i pomocy, mimo że czasy są trudne dla nas wszystkich. Tym bardziej DZIĘKUJEMY. Liczył się naprawdę każdy gest. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim osobom, które poprosiliście Państwo o wsparcie Szlachetnej Paczki w naszej szkole. Dziękujemy uczniom za ogromny zapał przy pakowaniu i ozdabianiu paczek.

TO OGROMNA RADOŚĆ POMAGAĆ INNYM.
DZIĘKUJEMY 🙂