DZIEŃ OTWARTY JUŻ ZA NAMI

17 marca 2022r. drzwi Osiemnastki  były szeroko otwarte dla dzieci, które już od września rozpoczną swą przygodę ze szkołą, oraz ich Rodziców. Odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych ofertą naszej szkoły. Każdy młody człowiek wraz z opiekunami mógł zwiedzić szkołę i wziąć udział w różnych warsztatach przygotowanych przez naszych nauczycieli. A działo się naprawdę wiele!

Najmłodsi chętnie grali na rurkach bum – bum, próbowali swoich sił, programując ozoboty, wykonywali doświadczenia chemiczne, sprawdzali swoje możliwości na torze przeszkód. Wszyscy podziwiali występy młodych tancerzy  oraz pokaz sztuk walki w wykonaniu najmłodszych uczniów Osiemnastki.

O 17.00 odbyło się spotkanie zainteresowanych Rodziców  z Dyrektorem szkoły – Joanną Piećko – Szopińską, która przedstawiła zasady rekrutacji oraz odpowiedziała na nurtujące rodziców pytania.

Dzień Otwarty naprawdę był udany, przebiegł w serdecznej i miłej atmosferze. Liczymy, że już we wrześniu nasi mali goście pojawią się w murach naszej szkoły w roli uczniów.

 Do zobaczenia!