Boisko i plac zabaw NIVEA są nasze wspólne – zadbajmy razem!

Cieszymy się, że dotąd tak chętnie korzystaliście z naszego przyszkolnego boiska i placu zabaw dla młodszych Podwórka Talentów NIVEA. Naprawiliśmy piłkochwyty i niebawem dokonamy napraw na placu zabaw, żeby wszyscy mogli grać, bawić się na nich bezpiecznie, jak to tylko będzie możliwe, kiedy tego typu obiekty zostaną udostępnione po zakończeniu reżimu sanitarnego.
Te naprawy to wartość kilku tysięcy złotych. Smutno mi to pisać, ale nie trzeba byłoby tego przecież naprawiać, gdyby nie doszło do zniszczeń. Boiska i plac zabaw nie są niczyje – są nasze i nam mają służyć: dzieciom, przedszkolakom, uczniom, młodzieży, rodzinom. Dbajmy o nie, użytkujmy zgodnie z przeznaczeniem. Dorośli niech dadzą dobry przykład i zwracają uwagę tym, którzy nie stosują się do zasad. Niech nam długo i bezpiecznie służą ku naszej wspólnej radości.
I JESZCZE WAŻNE…
1.Boisko i plac zabaw nie są dezynfekowane  i pozostają zamknięte dla publicznego użytku do odwołania.
2.Śmieci wrzuca się do kosza na śmieci albo, jak kto woli, można zabrać ze sobą.
3.Na terenie szkoły nie wolno palić papierosów ani e-papierosów ani używać alkoholu- dorośli i młodzieży, dawajcie zdrowy przykład dzieciom.
4.Prosimy, by dorośli –  mamusie i tatusiowie – nie skakali np. po trampolinie dla dzieci.
5.Prosimy, nie wyprowadzajcie tutaj piesków, za szkołą jest dla nich specjalny plac zabaw i wybieg, teren szkoły jest dla dzieci i młodzieży.
6.A może dopiszecie Państwo jeszcze inne ważne zasady. Zapraszamy

Joanna Piećko-Szopińska
Dyrektor Szkoły