Podręczniki i ćwiczenia w roku szkolnym 2020/21

W zakładce Rodzice – Informacje dla rodziców – Podręczniki i ćwiczenia znajdziecie Państwo wykaz podręczników i ćwiczeń dla wszystkich klas, które będą realizowane w naszej szkole w roku szkolnym 2020/21. Podręczniki i ćwiczenia kupuje szkoła w ramach dotacji celowej MEN. Podręczniki są wypożyczane uczniom przez bibliotekę szkolną, zatem te podręczniki należy zwrócić pod koniec zajęć dydaktycznych. Ćwiczenia i podręczniki uczniowie otrzymają na początku września.

UWAGA! Podręcznik do religii należy zakupić samemu, dotacja nie obejmuje zakupu tego podręcznika przez szkołę. Poniżej wykaz podręczników do religii, a w klasach 3, 4, 6 trzeba także nabyć ćwiczenia.

Joanna Piećko-Szopińska

PODRĘCZNIKI do RELIGII

Klasa I

Poznaję Boży świat, red. K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo JEDNOŚĆ