/* */

Podręczniki i ćwiczenia w roku szkolnym 2021/22

W zakładce Rodzice – Informacje dla rodziców – Podręczniki i ćwiczenia znajdziecie Państwo wykaz podręczników i ćwiczeń dla wszystkich klas, które będą realizowane w naszej szkole w roku szkolnym 2021/22. Podręczniki i ćwiczenia kupuje szkoła w ramach dotacji celowej MEiN. Będą one wypożyczane uczniom przez bibliotekę szkolną na początku września; zwrot podręczników odbywa się pod koniec zajęć dydaktycznych.

UWAGA! Podręcznik do religii należy zakupić samemu, dotacja nie obejmuje bowiem zakupu tego podręcznika przez szkołę.

Poniżej przedstawiamy wykaz podręczników do religii- dla klas 3, 4, 5 trzeba nabyć także ćwiczenia.

PODRĘCZNIKI do RELIGII

Klasa I

Poznaję Boży świat, red. K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Klasa II