/* */

Świąteczny jarmark w Chorzowie

Ostatni tydzień przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy myślimy o prezentach i zakupach potrzebnych produktów.

Ale to również czas, kiedy możemy pomyśleć o bliskich oraz posłuchać pięknych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych i na chwilę oderwać się od codziennych sprawunków.

Mieszkańcy Chorzowa mieli okazję zobaczyć i wysłuchać, jak cudownie brzmią te utwory w wykonaniu naszych uczniów, którzy zaprezentowali się w czasie chorzowskiego jarmarku w piątek 16 grudnia na rynku.

Zespoły oraz soliści w przepięknej zimowej scenerii zaśpiewali utwory, które z pewnością wzruszyły zebranych mieszkańców, rodziców, opiekunów czy też przypadkowych przechodniów. Organizator czyli Urząd Miasta przygotował vouchery na gorący napój.

Bardzo dziękujemy dzieciom i młodzieży oraz rodzicom za zaangażowanie.