/* */

O tym jak Bóg uratował świat

18 maja 2022 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do MDK Batory na spektakl pt: „ O tym jak Bóg uratował świat”. Scenariusz opracowała katechetka Iwona Gąska, której ogromnego wsparcia i pomocy przy realizacji sztuki udzielili p. Adam Postulka oraz p. Aleksandra Hartel.

 Była to pantomima muzyczna ukazująca losy ludzkości:  utratę szczęścia w raju, szerzenie się zła na świecie, radosne narodziny Zbawiciela, głoszenie światu miłości i pokoju oraz początek spektakularnego zwycięstwa dobra nad złem. 

Wspaniałą, a wręcz znakomitą grą aktorską wykazali się uczniowie klasy 7a. Natomiast dziewczynki z kl. 4b zaprezentowały przepiękny taniec aniołków. Był to dobrze, owocnie i radośnie spędzony czas we wspólnym gronie uczniów i nauczycieli. Do zobaczenia na scenie.