/* */

Wszyscy jesteśmy dziećmi…

pod takim hasłem przebiegał 1 czerwca w naszej szkole. Na jeden dzień odłożyliśmy na półki   podręczniki i zeszyty, by przenieść się do krainy zabawy. Uczniowie pod bacznym okiem nauczycieli uczestniczyli w zabawach ruchowych, minipiknikach, konkursach. Mogli też zagrać w ulubione gry planszowe. Z racji baśniowych przebrań i słonecznej aury było kolorowo i radośnie. Dzień Dziecka nie mógł obejść się bez słodkiego co nieco, dlatego pojawiła się niespodzianka w postaci pysznych lodów, ufundowanych przez Radę Rodziców.

Wszystkim dzieciom i dorsłym, którzy wciąż pielęgnują w sobie dziecięcą radość, życzymy wielu powodów do uśmiechu, miłości i spełnionych marzeń:)


„Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.”

                                                                                                                          J. Korczak


Zapraszamy do oglądania galerii z obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole.