/* */

Informacja dotycząca zapisów i rekrutacji do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022

Dzieci zamieszkałe/zameldowane w obwodzie szkoły, zgłoszone przez rodziców do  dnia 31 marca 2021 r. zostały przyjęte do szkoły – lista dzieci przyjętych z obwodu szkoły nie będzie wywieszona.

Od 1 kwietnia 2021 r. od godz. 9.00 przy wejściu do budynku szkoły zostanie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia zamieszkałych/zameldowanych poza obwodem szkoły. Zostanie wywieszona dodatkowa informacja o organizacji klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022.

 

Jeśli rodzice przebywają na kwarantannie lub izolacji, mogą uzyskać telefonicznie informację o sytuacji dziecka w procesie rekrutacji. Proszę zadzwonić pod numer 32 2466 226, podać swoje imię i nazwisko, imię i nazwisko dziecka oraz jego numer pesel – po tych danych będziemy weryfikować osobę, której udzielimy informacji.

 

Joanna Piećko-Szopińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie