ZAPISY UCZNIÓW DO KLASY 1 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Dzieci zamieszkałe/zameldowane w obwodzie szkoły – rodzice zgłaszają do szkoły; prosimy wypełnić druk ZGŁOSZENIA (do pobrania ze strony www szkoły lub w sekretariacie szkoły). Zgłoszenia prosimy dokonać jak najszybciej, żebyśmy mogli dobrze przygotować szkołę na przyjęcie dzieci.

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce „Zapisy rekrutacja”.

Jeśli dzieci zamieszkują (nie są zameldowane) w obwodzie szkoły, należy złożyć w sekretariacie pisemne oświadczenie oraz okazać do wglądu dokument potwierdzający zamieszkanie pod wskazanym adresem (np. umowę najmu mieszkania).

Gdzie pobrać dokumenty, jak je złożyć i jak uzyskać informacje?

Stosowne dokumenty można pobrać ze strony internetowej szkoły (https://sp18.chorzow.pl/rekrutacja/ ) oraz w  sekretariacie po uprzednim umówieniu się ze względu na reżim sanitarny. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Informacji udzielamy pod numerem tel. 32 2466 226. Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@sp18.chorzow.pl