Informacja dla Rodziców Uczennic i Uczniów klas pierwszych
rozpoczynających naukę w szkole od 1 września 2020 r.

Szanowni Państwo,

Spotkanie z Rodzicami przyszłorocznych klas 1 odbędzie się 27 sierpnia 2020 r. o godz. 16.30. Podczas spotkania przedstawimy wychowawców i podamy, w której z klas będzie uczyło się Państwa dziecko. Podamy zasady organizacji nauki w naszej szkole. Przedstawimy też innych pracowników szkoły, z którymi będziecie Państwo współpracować w różnych obszarach pracy szkoły. Porozmawiamy o organizacji uroczystego dnia rozpoczęcia szkoły i organizacji nauki dzieci w kolejnych dniach.

Ocena gotowości szkolnej – jeśli zapisujecie Państwo do szkoły dziecko 6-letnie, ten dokument należy dostarczyć do szkoły. Jeśli naukę rozpoczyna dziecko 7-letnie ten dokument można dostarczyć, by wychowawca klasy mógł się z nim zapoznać i lepiej poznać dziecko. Dokument można przesłać e-mailem na adres: sekretariat@sp18.chorzow.pl.

Podręczniki uczniowie otrzymają w szkole na początku września. Podręczniki będą mogły być przechowywane w indywidualnych szafkach, które uczniowie otrzymają do użytkowania na początku września.

W załączeniu:

1. wyprawka klasa 1 2020 doc