Informacja dla Rodziców dzieci, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do szkoły w ramach rekrutacji (zamieszkali poza obwodem szkoły) do klasy 1 w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo,

Rozporządzenie MEN z  25 marca 2020 r. umożliwia, aby wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych były podane do publicznej wiadomości także na stronach internetowych szkół.

2 kwietnia 2020 r. o godz. 9.00 na stronie internetowej szkoły zamieścimy listy, a także informację i wzór dokumentu, jak potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do SP18. Nie będziemy wywieszać list w szkole.

Prosimy nie przychodzić do szkoły, dokumenty prosimy wydrukować, wypisać i przesłać emailem na podany adres (jako zdjęcie lub skan).

Będziemy z Państwem w kontakcie email i telefonicznym.

Joanna Piećko-Szopińska