Szanowni Państwo,

na mocy decyzji premiera Mateusza Morawieckiego od 16 do 25 marca szkoła będzie zamknięta, nie będą odbywały się lekcje ani nie będzie czynna świetlica.

Materiał dydaktyczny otrzymają uczniowie przez Librus do samodzielnej pracy w domu ze wskazaniem do obowiązkowego wykonania zadań.

Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępnia na platformie epodreczniki.pl e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub nauki w domu. Dodatkowe informacje od Ministra Edukacji Narodowej na www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajęć w szkołach.

W dniach 12 i 13 marca (czwartek i piątek) zajęcia opiekuńcze dla uczniów odbywają się wg planu lekcji. Na zajęciach nie będzie kartkówek, sprawdzianów, nie będzie wprowadzany nowy materiał. Świetlica będzie czynna do 16.30. Jeśli możecie Państwo w tych dniach już zapewnić opiekę i nie kierować dzieci do szkoły, proszę zastosować takie rozwiązanie.

Odwołuję jutrzejsze konsultacje. Nauczyciele są dla Państwa dostępni przez Librus.

Wstrzymujemy wszelkie wyjścia uczniów poza szkołę zaplanowane na 12 i 13 marca oraz na czas zamknięcia szkoły.

Odwołane zostają zaplanowane na 12.03 punkty konsultacyjne szkół ponadpodstawowych.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno – zakaźnego.

Joanna Piećko-Szopińska